Mixed par - Distriktsfinale Mix, 27. april 2014, 1. sektion |
|
|
Personligt regnskab for par nr. 1, Elsebeth Maagaard - John Maagaard |
|
|
Spil |
Led |
Modstandere |
Kontrakt |
Stik |
NS |
ØV |
Point |
Runderesultat |
1 |
ØV |
Irene Keller Collet - Jens Theilgaard Hansen |
Ø 3UT |
10 |
|
430 |
8 |
18 |
2 |
|
|
N 3KL |
6 |
|
300 |
10 |
  |
3 |
NS |
Kirsten Schou - Verner Schou |
S 4HJ |
10 |
420 |
|
4 |
11 |
4 |
|
|
V 5KL D |
9 |
500 |
|
7 |
  |
5 |
NS |
Anne Haber - Jens Aage Petersen |
Ø 3KL |
6 |
150 |
|
10 |
21 |
6 |
|
|
Ø 1UT |
11 |
|
210 |
11 |
  |
7 |
NS |
Lissa Hjørnegaard Jensen - Michael Jensen |
V 3RU |
11 |
|
150 |
5 |
2 |
8 |
|
|
V 4HJ |
10 |
|
420 |
-3 |
  |
9 |
NS |
|
(Justeret) |
|
50% |
50% |
0 |
0 |
10 |
|
|
(Justeret) |
|
50% |
50% |
0 |
  |
11 |
ØV |
Ruth Wesenberg Lund - Hans Henrik Dræby |
V 2HJ |
7 |
50 |
|
0 |
9 |
12 |
|
|
Ø 2SP |
10 |
|
170 |
9 |
  |
13 |
NS |
Gunhild Gundersen - Benny Kristensen |
N 2UT |
10 |
180 |
|
-9 |
-1 |
14 |
|
|
S 4HJ |
10 |
420 |
|
8 |
  |
15 |
ØV |
Lisa Pedersen - Tommy Schmidt Elholm |
V 6HJ |
12 |
|
980 |
6 |
-3 |
16 |
|
|
Ø 3UT |
9 |
|
600 |
-9 |
  |
17 |
NS |
Lone Skov Jensen - Per Quist Nielsen |
N 2SP |
8 |
110 |
|
6 |
14 |
18 |
|
|
Ø 4HJ |
9 |
50 |
|
8 |
  |
19 |
ØV |
Pia Larsen - Jan Petersen |
N 5RU D |
6 |
|
1100 |
11 |
14 |
20 |
|
|
V 6SP |
12 |
|
1430 |
3 |
  |
21 |
ØV |
Eva A. Petersen - Peter Saxild |
N 3SP |
8 |
|
100 |
4 |
10 |
22 |
|
|
Ø 1UT |
7 |
|
90 |
6 |
  |
23 |
NS |
Anne Grete Svare - Preben Jakobsen |
Ø 2RU |
9 |
|
110 |
2 |
11 |
24 |
|
|
Ø 5KL D |
8 |
500 |
|
9 |
  |
25 |
NS |
Hanne Knudsen - Ole Svinth |
S 4SP |
9 |
|
50 |
-9 |
-3 |
26 |
|
|
N 3HJ |
10 |
170 |
|
6 |
  |
27 |
ØV |
Lis Pilegaard - Vagn Brobæk |
S 2RU |
10 |
130 |
|
-7 |
-11 |
28 |
|
|
N 5SP |
11 |
650 |
|
-4 |
  |
29 |
ØV |
Birgit Brix - Erik Madsen |
V 2SP |
10 |
|
170 |
4 |
-4 |
30 |
|
|
N 4HJ |
11 |
450 |
|
-8 |
  |
31 |
ØV |
Ingelise Meiland - Karsten Meiland |
S 3UT |
8 |
|
100 |
3 |
4 |
32 |
|
|
N 1UT |
7 |
90 |
|
1 |
  |
33 |
ØV |
Lisbett Damm - Hans Olesen |
Ø 4HJ |
9 |
50 |
|
0 |
-3 |
34 |
|
|
Ø 4HJ |
9 |
50 |
|
-3 |
  |
35 |
ØV |
Bente Kjeldal - Jens Erik Jensen |
N 2RU |
8 |
90 |
|
-3 |
5 |
36 |
|
|
V 4HJ |
10 |
|
620 |
8 |
  |
37 |
NS |
Ingelise Andreasen - Otto Rump |
Ø 3HJ |
10 |
|
170 |
1 |
8 |
38 |
|
|
V 4HJ |
9 |
100 |
|
7 |
  |
39 |
NS |
Jonna Kjelkvist Larsen - Ib Larsen |
V 6UT |
12 |
|
1440 |
-11 |
-11 |
40 |
|
|
Ø 1UT |
7 |
|
90 |
0 |
  |
41 |
ØV |
Dagny Lundgaard - Carl Erik Møller |
N 4HJ |
12 |
480 |
|
2 |
-5 |
42 |
|
|
V 5HJ |
11 |
|
650 |
-7 |
  |
43 |
ØV |
Helle Bergmann - Poul Olsen |
Ø 3HJ |
10 |
|
170 |
7 |
2 |
44 |
|
|
S 5HJ |
7 |
|
400 |
-5 |
  |
45 |
NS |
Lene Jensen - Birger Jensen |
V 1SP |
10 |
|
170 |
7 |
3 |
46 |
|
|
N 5KL D |
10 |
|
100 |
-4 |
  |
47 |
ØV |
Inge Jensen - Jesper Rosenberg Stokholm |
N 3KL |
8 |
|
100 |
-2 |
8 |
48 |
|
|
Ø 2HJ |
10 |
|
170 |
10 |
  |
49 |
NS |
Maja Holst - Morten Hansen |
V 2HJ |
10 |
|
170 |
-9 |
1 |
50 |
|
|
N 3UT |
10 |
630 |
|
10 |
  |
|
Tilbage til resultatsiden |